Fiorentina zaczęła rozmowy z Montellą

Serie A
Serie A

Jeszcze kilka dni temu Vincenzo Montella przekonywał, że nie ma tematu jego powrotu do ACF Fiorentiny. Wygląda jednak na to, że sytuacja diametralnie się zmieniła. Były reprezentant Włoch jest jednym z głównych kandydatów do zastąpienia Stefano Pieoliego w roli opiekuna Violi.

Czytaj dalej…

Montella podobno przeprowadził już wstępne rozmowy z przedstawicielami klubu z Toskanii w sprawie podjęcia pracy w Fiorentinie. 44-latek miałby zająć miejsce Włocha Pioliego, który zdecydował się na złożenie rezygnacji z pracy, uznając, że klub nie darzy go zaufaniem.

Przypomnijmy, że Montella był już trenerem Fiołków w latach 2012-2015. Włoch aktualnie pozostaje bez pracy po tym, jak został zwalniany z AC Milanu, czy Sevilli FC.

Według włoskich mediów głównym celem sterników Violi był Eusebio Di Franceco, który niedawno został zwolniony z AS Romy. Trener ten jednak do czerwca nie może być zatrudniony w żadnym klubie, bo zabraniają tego przepisy we Włoszech, które uniemożliwiają pracę trenerowi w trakcie jednego sezonu w dwóch klubach.

Komentarze