Fiorentina z konkretnym planem ws. Vlahovicia

Dusan Vlahovic
Dusan Vlahovic fot. PressFocus

ACF Fiorentina słowami dyrektora technicznego Nicolasa Burdisso wyraziła stanowisko w sprawie przyszłości Dusana Vlahovicia. Zawodnik jest ostatnio łączony przez media z transferem do Atletico Madryt i Tottenhamu Hotspur. Tymczasem klub z Florencji ma plan, aby przedłużyć umowę z 21-latkiem.

  • ACF Fiorentina ma plan, aby za wszelką cene zatrzymać w klubie Dusana Vlahovicia
  • Serbski napastnik znajduje się na radarze Atletico Madryt i Tottenhamu Hotspur
  • Sternicy Fioletowych chcą przedłużyć umowę ze swoją gwiazdę

Vlahovic niezbędny dla Fiorentiny

ACF Fiorentina ma ambitne plany związane z Vlahoviciem. Władze klubu wierzą, że utalentowany napastnik zdecyduje się na przedłużenie umowy, wygasającej z końcem czerwca 2023 roku. Mimo że nie brakuje doniesień związanych z tym, że Serb jest na radarze gigantów europejskiej piłki.

– Naszym celem jest przedłużenie kontraktu z Vlahoviciem – powiedział przedstawiciel Violi w rozmowie z Italia 1.

– Tego chcą nie tylko kibice, ale także trener drużyny i właściciele klubu – kontynuował Burdisso.

Urodzony w Belgradzie napastnik trafił do Fiorentiny z Partizanu w 2018 roku. Vlahović w szeregach Fioletowych wystąpił w 84 spotkaniach, w których strzelił 29 goli. W poprzedniej kampanii młody piłkarz rozegrał 37 spotkań ligowych, notując w nich 21 trafień i dwie asysty.

W przeszłości we włoskich mediach pojawiały się doniesienia, że Vlahovicia chciałby mieć w swoich szeregach Juventus. Ostatnio jednak temat ostygł. Rynkowa wartość Serba wynosi 40 milionów euro.

Czytaj więcej: Fiorentina niepewna przyszłości swojej gwiazdy

Komentarze