Isco nie zostanie kolegą Piątka

Isco
Isco PressFocus

Dyrektor sportowy Fiorentiny Daniele Prade zaprzeczył doniesieniom mediów, jakby klub był zainteresowany pozyskaniem pomocnika Realu Madryt Isco. Hiszpan nie dołączy do włoskiego klubu podczas styczniowego okna transferowe.

  • Fiorentina nie ma w planach kolejnych transferów do klubu podczas styczniowego okna transferowego
  • Oznacza to, że do drużyny nie dołączy hiszpański pomocnik Isco
  • Przedstawiciele włoskiego klubu zaprzeczyli zainteresowaniu jego pozyskaniem

Fiorentina nie chce Isco

Fiorentina od początku stycznia była bardzo aktywna na transferowym rynku. Do drużyny dołączyło już dwóch ofensywnych zawodników – Jonathan Ikone z Lille i Krzysztof Piątek z Herthy Berlin. 

W ostatnim czasie mocno łączony z przenosinami do Florencji był również pomocnik Realu Madryt Isco. Według medialnych doniesień oba kluby miały prowadzić zaawansowane rozmowy w sprawie wypożyczenia hiszpańskiego zawodnika. Daniele Prade zaprzeczył jednak tym doniesieniom.

– Słyszeliśmy wiele plotek o Isco, ale nie wiemy nawet kim są jego agenci. To bardzo utalentowany zawodnik, ale nie jesteśmy nim zainteresowany – powiedział Prade.

W najbliższym czasie nie należy spodziewać się kolejnych transferów do Fiorentiny. – Wszystko, co musimy teraz zrobić od tego miejsca do 31 stycznia, to spróbować uszczęśliwić tych zawodników, którzy chcą więcej grać – stwierdził Prade.

Zobacz także: Transfer Ikone do Fiorentiny potwierdzony

Komentarze