Fiorentina włączyła się do gry po Nainggolana

Radja Nainggolan
Radja Nainggolan fot. Abaca / Hepta / Sport Pictures

Do niedawna mogło się wydawać, że faworytem do pozyskania Radji Nainggolana z Interu Mediolan wydaje się Cagliari Calcio. Tymczasem najnowsze informacje mediów wskazują, że na czele wyścigu po Belga znalazła się ACF Fiorentina.

Czytaj dalej…

Wiadomo od jakiegoś czasu, że reprezentant Belgii nie znalazł się w planach trenera Nerazzurrich w osobie Antonio Conte na nową kampanię, co sprawiło, że zawodnik był zmuszony szukać innego klubu.

W ostatnim czasie środki masowego przekazu na Półwyspie Apenińskim łączyły Nainggolana z przeprowadzką do ekipy z Sardynii. Jak się jednak okazuje możliwy jest jeszcze inny scenariusz niż transfer piłkarza do Cagliari.

Sky Sport Italia oraz SportItalia donoszą, że po byłego pomocnika AS Romy zgłosił się klub z Toskanii w postaci Fiorentiny. Viola ostatnio pozyskała Kevina-Prince’a Boatenga oraz Pola Lirolę z US Sassuolo, a teraz zamierza zarzucić sieci na doświadczonego Belga.

Sernicy Fioletowych mają plan, aby wypożyczyć Nainggolana z opcją transferu definitywnego, na co klub z miasta mody może przystać, biorąc pod uwagę to, że 31-latek zasilił szeregi Interu zaledwie latem minionego roku.

Komentarze