Jaka przyszłość czeka Kouame? Wkrótce dojdzie do rozmów

Christian Kouame
Christian Kouame IMAGO / Sportimage

Fiorentina planuje usiąść do rozmów z Christianem Kouame. Szefostwo “Violi” chce nagrodzić napastnika nową umową, która będzie obowiązywała do 30 czerwca 2026 roku – informuje Nicolo Schira.

  • Fiorentina wiąże przyszłość z Christianem Kouame
  • Szefostwo klubu planuje nagrodzić napastnika nową umową
  • Kontrakt ma obowiązywać przez trzy najbliższe sezony

Fiorentina usiądzie do rozmów z Christianem Kouame

Z informacji przekazanych za pośrednictwem mediów społecznościowych przez Nicolo Schirę wynika, że Fiorentina nadal wiąże przyszłość z Christianem Kouame. Władze “Violi” planują podpisać z iworyjskim napastnikiem nowy kontrakt, który będzie obowiązywał przez trzy najbliższe lata.

Christian Kouame najlepsze lata swojej kariery piłkarskiej spędził do tej pory w Genoi u boku Krzysztofa Piątka. 25-latek wówczas idealnie uzupełniał się w ataku z polskim napastnikiem. Kiedy reprezentant naszego kraju opuścił Ligurię, to Iworyjczyk od tamtej pory nie wrócił do swojej formy.

Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej w minionej kampanii rozegrał łącznie 43 spotkania w koszulce Fiorentiny. W tym czasie udało mu się pięciokrotnie wpisać na listę strzelców oraz zanotować osiem asyst. Portal “Transfermarkt” wycenia 25-latka na 12 milionów euro.

Sprawdź także: Atalanta nagrodzi wychowanka nowym długoletnim kontraktem

Komentarze