Posiłki prosto z Argentyny. Fiorentina rozmawia z napastnikiem

Lucas Beltran
Lucas Beltran IMAGO / ZUMA Wire

Fiorentina prowadzi rozmowy z Lucasem Beltranem. River Plate, obecny klub argentyńskiego napastnika, oczekuje za niego aż 20 milionów euro. W klubie z Toskanii poważnie zastanawiają się nad wyłożeniem tak ogromnej sumy pieniędzy na 22-letniego zawodnika – czytamy na portalu “Football Italia”.

  • Lucas Beltran wzbudził zainteresowanie Fiorentiny
  • River Plate oczekuje aż 20 milionów euro za Argentyńczyka
  • Władze “Violi” poważnie rozważają ten transfer

Lucas Beltran wzmocni Fiorentinę?

Fiorentina w letnim okienku transferowym może wzmocnić jeszcze pozycję napastnika. Jak bowiem wynika z informacji przekazanych przez portal “Football Italia”, klub z Toskanii poważnie interesuje się sprowadzeniem Lucasa Beltrana. W tej sprawie prowadzone są już nawet rozmowy między obiema stronami.

Problem dla Fiorentiny może stanowić kwota transferu. River Plate, obecny klub Lucasa Beltrana, oczekuje za niego około 20 milionów euro. Jest to spora kwota jak na możliwości “Violi”. Jednak władze włoskiego klubu poważnie zastanawiają się nad transferem 22-letniego argentyńskiego napastnika.

Lucas Beltran w obecnym sezonie rozegrał 31 spotkań na poziomie argentyńskiej ligi w koszulce River Plate. W tym czasie udało mu się aż 15-krotnie wpisać na listę strzelców, a do tego zanotować trzy asysty.

Sprawdź także: Udinese pozyska utalentowanego stopera Monaco? Transfer o krok

Komentarze