Były piłkarz Juve wyląduje we Florencji? Trwają rozmowy

Roberto Pereyra
Roberto Pereyra IMAGO / ZUMA Wire

Roberto Pereyra znalazł się na celowniku Fiorentiny. Obie strony rozmawiają teraz na temat długości kontraktu. Argentyńczyk oczekuje dwuletniej umowy od szefostwa klubu – informuje Nicolo Schira.

  • Roberto Pereyra wzbudził zainteresowanie Fiorentiny
  • Obie strony dyskutują na temat umowy piłkarz
  • Argentyńczyk oczekuje dwuletniego kontraktu

Roberto Pereyra w kręgu zainteresowań Fiorentiny

Nicolo Schira donosi, że Roberto Pereyra znalazł się w kręgu zainteresowań włoskiego klubu. Nie chodzi o Inter oraz Torino, a Fiorentinę. Argentyńczyk rozmawia z szefostwem “Violi” na temat długości kontraktu. Doświadczony zawodnik oczekuje dwuletniej umowy, ale wciąż nie wiadomo, czy na taki układ pójdzie klub z Florencji.

Roberto Pereyra jest obecnie zawodnikiem poszukującym klubu. Jego wygasająca umowa z Udinese nie została przedłużona i wraz z końcem czerwca opuścił Dacia Arenę jako wolny agent. Do władz Fiorentiny przemawia fakt, że nie muszą płacić za argentyńskiego pomocnika klauzuli odstępnego.

19-krotny reprezentant Argentyny ma za sobą bardzo dobrą kampanię w barwach Udinese. W rozgrywkach Serie A rozegrał łącznie 34 spotkania. W tym czasie udało mu się pięciokrotnie wpisać na listę strzelców oraz zanotować osiem asyst. Portal “Transfermarkt” wycenia 31-latka na 6 milionów euro.

Sprawdź także: Były kapitan Cagliari ma nową drużynę. Powrót do Brazylii

Komentarze