Fiorentina poszukuje następcy dla Vlahovicia

Andrea Belotti
Andrea Belotti fot. PressFocus

Dusan Vlahovic może wkrótce zmienić barwy klubowe. Serbki napastnik znajduje się na liście życzeń gigantów europejskiej piłki. Tymczasem najnowsze doniesienia medialne wskazują, że może go zastąpić Andrea Belotti z Torino.

  • Przesądzone wydaje się rozstanie Dusana Vlahovicia z Fiorentiną
  • La Nazione przedstawiło kilka opcji, kto może zastąpić Serba
  • Wydaje się, że głównym kandydatem do gry w zespole z Florencji jest Andrea Belotti

Belotti na celowniku Fiorentiny

Dusan Vlahović ma kontrakt ważny z Fiorentiną do końca czerwca 2023 roku. Prezydent klubu z Florencji ogłosił już, że 21-latek nie przedłuży umowy z klubem. Toskańczycy są zatem zmuszeni do poszukiwania następcy dla Vlahovicia.

Serb zostanie prawdopodobnie sprzedany przez Fiorentinę po zakończeniu obecnego sezonu. Nie brakuje jednak głosów, że piłkarz może zmienić pracodawcę już zimą. Tymczasem La Nazione podaje, że w miejsce Vlahovicia do ekipy z Florencji może trafić Belotti.

Fiorentina nie wzięła jednak na swój celownik tylko piłkarza Il Toro. Na radarze władz Violi jest również Lorenzo Lucca z Pizy. Innymi kandydatami do gry w drużynie ze Stadio Artemio Franchi są natomiast Gianluca Scamacca, Domienico Berardi, czy Giacomo Raspadori.

Wśród alternatywnych rozwiązań w kontekście gry w Fiorentinie wymieniani są również Borja Mayoral z Romy i Keita Balde z Cagliari Calcio.

Czytaj więcej: Fiorentina już w czołówce, sześć goli Interu

Komentarze