Fiorentina poświęci dwóch obrońców dla swoich gwiazd?

Serie A
Serie A

Władze Fiorentiny są podobno gotowe poświęcić Nikolę Milenkovicia i Germana Pezzellę, aby zatrzymać w zespole na kolejny sezon Federico Chiesę i Gaetano Castrovillego.

Czytaj dalej…

Chiesa i Castrovilli od dłuższego czasu są łączeni z przenosinami do czołowych włoskich klubów, ale prezydent Fiorentiny Rocco Commisso chce za wszelką cenę zatrzymać ich w drużynie.

Chiesa i Castrovilli dostaną podwyżki?

Jak informuje Football Italia, powołując się na La Nazione, Fiorentina, aby zyskać większe możliwości zatrzymania wspomnianej dwójki, ma być gotowa do sprzedaży latem swoich dwóch podstawowych obrońców Nikoli Milenkovicia i Germana Pezzelli. Kwota z ich sprzedaży, która może opiewać nawet na 50 milionów euro, miałaby zostać przeznaczona między innymi na sprowadzenie ich następców, ale także na podwyżki dla Chiesy i Castrovillego.

Milenković i Pezzella nie mogą narzekać na brak zainteresowania. Pierwszym od dłuższego czasu interesuje się Napoli, natomiast drugiego chętnie do swojego zespołu sprowadziłaby Roma. Wśród potencjalnych ich następców w klubie z Florencji wymieniani są Daniele Rugani z Juventusu i Marash Kumbulla z Hellas Werona.

Komentarze