Fiorentina myśli o Balotellim

Reprezentacja Włoch
Reprezentacja Włoch fot. Grzegorz Wajda

Ludzie związani z Fiorentiną zasugerowali, że Mario Balotelli jest jednym z ich celów transferowych. Włoski napastnik musiałby jednak zmniejszyć swoje oczekiwania finansowe.

Czytaj dalej…

28-latek ostatnie pół roku spędził w Marsylii. Wcześniej, tj. od sierpnia 2016 roku, występował on zaś w drużynie z Nicei. Teraz jednak napastnik prawdopodobnie opuści Ligue 1.

Media są zgodne, że preferowanym przez niego kierunkiem jest powrót do Serie A. Jednym z klubów, do których mógłby trafić Balotelli, jest Fiorentina. O zainteresowaniu zawodnikiem opowiedział niedawno sam Vincezno Montella.

– Balotelli to gracz o wielkim potencjale i wielkiej jakości. Nie jest jednak naszym zawodnikiem, gdyż przy tym transferze musiałaby zostać spełniona cała masa różnych warunków – przyznał trener Fiorentiny.

Swoje trzy grosze w tej sprawie dodać miał również Joe Barone, współpracownik Rocco Commiso, który rzekomo przyznał, że Balotelli chce aktualnie zbyt wielkiego wynagrodzenia, ale przenosiny do Florencji są cały czas możliwe.

Komentarze