Finanse kością niezgody w negocjacjach Rabiota z Man Utd

Adrien Rabiot
Adrien Rabiot fot. PressFocus

Adrien Rabiot to jeden z tych zawodników, który budzi zainteresowanie Man Utd. Francuski pomocnik nie spełnił pokładanych w nim nadziei w Juventusie, co sprawia, że klub z Turynu nie będzie miał nic przeciwko zmianie zespołu przez zawodnika. Okazuje się jednak, że kłopotem przy ewentualnej finalizacji transferu są rozbieżności finansowe.

  • Waży się przyszłość Adriena Rabiota w Juventusie
  • Francuski pomocnik znajduje się na celowniku Man Utd
  • Zawodnik podobno oczekuje zarobków w klubie z Old Trafford na poziomie ponad 10 mln euro rocznie

Rabiot z wygórowanymi żądaniami finansowymi

Adrien Rabiot trafił do Juventusu na zasadzie wolnego transferu z PSG. W ekipie z Turynu rozegrał 129 meczów, ale w żadnym z nich nie wyróżnił się na tyle, aby kibice mogli być zawiedzeni z powodu jego ewentualnego odejścia.

Man Utd w ostatnim czasie szukał wzmocnień do drugiej linii, widząc w Rabiocie następcę dla Paula Pogby. Klub z Old Trafford wydawał się poważnie zainteresowany zawodnikiem, ale kością niezgody wydają się kwestie finansowe.

Zobacz także:

Reprezentująca interesy piłkarza jego matka oczekuje zarobków na poziomie ponad 10 milionów euro rocznie i kontraktu na trzy sezony. Takie żądania sprawiły, że negocjacje nieco straciły na intensywności. Wcześniej pojawiły się wieści, że Juventus i Man Utd doszły do porozumienia w sprawie sumy odstępnego, wynoszącej blisko 18 mln euro plus blisko sześć milionów euro bonusów.

Jeśli natomiast Rabiot odejdzie, to już wiadomo, kto może zasilić szeregi Starej Damy. Głównym celem do wzmocnienia pomocy jest Leandro Paredes. Tymczasem Davide Fratessi ma być postrzegany jako plan B.

Czytaj więcej: Juventus wyznaczył nowe cele transferowe

Komentarze

Comments 4 comments

“…Tymczasem Davide FRATESSI ma być postrzegany jako plan B”
(seriea.pl/finanse-koscia-niezgody-w-negocjacjach-rabiota-z-man-utd/ )
“…GianlucaDiMarzio.com sugeruje, że planami B mają być Arkadiusz Milik oraz Davide FRATESSI…”
(seriea.pl/juventus-wyznaczyl-nowe-cele-transferowe/ ) –
– Gościowi z jakiegoś Football-Italia czy YouTube brzmi spoko, jak widać panu z SerieA.pl także ucho się nie skręca.