Finał Euro 2020: Zwycięstwo Włoch po kursie 20.00!

Od początku turnieju reprezentacja Włoch jest faworytem wielu kibiców i ekspertów do zwycięstwa w Euro 2020. Czy Włosi zrobią ostatni krok na drodze do tytułu?

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Dzięki promocji bukmachera Superbet na zwycięzcę niedzielnego finału można postawić po bardzo atrakcyjnym kursie, który wynosi 20.00. Z oferty tej mogą skorzystać nowi użytkownicy, którzy zarejestrują się w Superbet w dniach 8-11 lipca i podadzą kod promocyjny GOAL. Co istotne, należy wyrazić zgodę na komunikację marketingową ze strony bukmachera (zaznacz wszystkie zgody).

W następnym kroku należy wnieść depozyt na kwotę min. 50 zł, który upoważnia jednocześnie do skorzystania z freebeta dla naszych Czytelników o wartości 34 zł. Aby wziąć udział w promocji należy postawić pierwszy zakład na zwycięstwo reprezentacji Włoch (lub Anglii) w regulaminowym czasie gry finału Euro 2020. Maksymalna stawka zakładu wynosi 10 zł.

Zakład będzie wygrany? Otrzymasz wygraną z kuponu, a Twoje konto bonusowe zasili dodatkowy bonus, który trzeba zatwierdzić w ciągu trzech dni.

Przykładowy bonus: Jeżeli gracz postawi pierwszy kupon po założeniu konta w wysokości 10 zł na zwycięstwo Włoch w regulaminowym czasie gry po regularnym kursie w ofercie (np. 3.00) i kupon zostanie rozstrzygnięty jako wygrany, gracz otrzyma regularną wygraną za kupon oraz bonus w wysokości 173,60 zł.

Szczegółowe wyliczenie bonusa oraz zasady jego obrotu są opisane w regulaminie promocji dostępnym na stronie Superbet.

Bonus 100% do 50zł + cashback do 500zł + freebet 34zł
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze