Federico Chiesa: to był dla mnie bardzo trudny rok

Federico Chiesa
Federico Chiesa PressFocus

Włosi pokonali Holendrów w meczu o trzecie miejsce Ligi Narodów. W tym spotkaniu jedną z bramek zdobył Federico Chiesa, który przed mikrofonami “Sky Sports Italia” zdradził, że był to dla niego bardzo trudny rok. Skrzydłowy wciąż ma problem z optymalną formą po doznanej ciężkiej kontuzji kolana.

  • Reprezentacja Włoch zdobyła brązowy medal Ligi Narodów
  • W meczu z Holandią jednego z goli strzelił Federico Chiesa
  • Skrzydłowy zdradził, że był to dla niego bardzo trudny rok

“Teraz myślę tylko o wakacjach”

Reprezentacja Włoch ograła Holandię w meczu o brązowy medal Ligi Narodów. Jedną z bramek dla “Squadra Azzurra” zdobył Federico Chiesa, który w dziecinny sposób ograł Virgila van Dijka. Skrzydłowy Juventusu po końcowym gwizdku zdradził przed mikrofonami “Sky Sports Italia”, że był to dla niego bardzo trudny sezon.

Jestem zadowolony z tego jak skończyłem, ponieważ to był dla mnie bardzo trudny rok. Teraz myślę tylko o wakacjach. Potem od przyszłego sezonu zacznę przygotowania, już od letniego obozu przygotowawczego i bardzo się z tego cieszę – mówił włoski zawodnik.

Wciąż nie jest znana przyszłość Federico Chiesy. Włoskie media kilka tygodni temu spekulowały, że skrzydłowy może opuścić szeregi Juventusu, ponieważ jest skonfliktowany z Massimiliano Allegrim. 25-latek wciąż walczy o powrót do dawnej formy, którą odebrała mu bardzo poważna kontuzja kolana.

Sprawdź także: Napoli rusza po nadzieję włoskiej piłki

Komentarze