Wychowanek Interu wzmocnił ofensywę Hellasu Verona

Federico Bonazzoli
Federico Bonazzoli IMAGO / Uk Sports Pics Ltd

Potwierdziły się medialne doniesienia – Federico Bonazzoli został nowym zawodnikiem Hellasu Verona. Włoski napastnik trafił na Stadio Marcantonio Bentegodi w ramach rocznego wypożyczenia z opcją wykupu z Salernitany.

  • Federico Bonazzoli zasilił szeregi Hellasu Verona
  • 26-latek trafił do “Gialloblu” w ramach rocznego wypożyczenia
  • Włoch ostatnio bronił barwy Salernitany

Oficjalnie: Federico Bonazzoli zasilił szeregi Hellasu Verona

Hellas Verona za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz oficjalnej strony klubowej potwierdził medialne doniesienia, które krążyły po sieci w ostatnich dniach. Nowym zawodnikiem “Gialloblu” został Federico Bonazzoli. Włoch trafił na Stadio Marcantonio Bentegodi w ramach rocznego wypożyczenia z Salernitany.

Wychowanek Interu Mediolan może jednak na stałe trafić do Hellasu Verona. Jeśli włoski napastnik spełni wszystkie określone warunki, to Maurizio Setti będzie musiał obowiązkowo wykupić 26-latka z Salernitany. W mediach nie pojawiła się potencjalna kwota transferu.

Federico Bonazzoli w ostatnich dwóch sezonach występował na Stadio Arechi. Klub z południa Włoch rok temu zapłacił za jego transfer z Sampdorii 5 milionów euro. Włoch do tej pory rozegrał w koszulce Salernitany 58 spotkań, w których udało mu się 14-krotnie wpisać na listę strzelców.

Sprawdź także: Fiorentina sprowadziła bramkarza z zaplecza Bundesligi

Komentarze