Mistrz Europy wzbudził zainteresowanie Bologni

Federico Bernardeschi
Federico Bernardeschi IMAGO / USA TODAY Network

Federico Bernadeschi obecnie występuje na boiskach MLS, gdzie reprezentuje barwy Toronto FC. Jednak amerykańska przygoda Włocha może lada moment nadejść końca, bowiem Bologna poważnie interesuje się jego wypożyczeniem. Aczkolwiek pensja mistrza Europy stanowi ogromny problem dla klubu ze Stadio Renato Dall’Ara.

  • Federico Bernardeschi wkrótce może wrócić do Włoch
  • Skrzydłowy wzbudził zainteresowanie Bologni
  • Jednak jego pensja stanowi ogromny problem dla tego klubu

Federico Bernardeschi zasili szeregi Bologni?

Z informacji przekazanych za pośrednictwem mediów społecznościowych przez Nicolo Schirę wynika, że Federico Bernardeschi wkrótce może wrócić na Półwysep Apeniński. Mistrz Europy bowiem wzbudził zainteresowanie Bologni. Jednak pozyskanie 29-latka nie będzie takie łatwe, ponieważ problem stanowi jego pensja.

Właśnie z powodu wynagrodzenia Federico Bernardeschiego klub ze stolicy regionu Emilii-Romanii na ten moment rozważa tylko jego wypożyczenie. Działacze “Rossoblu” liczą, że Toronto FC nie tylko zgodzi się na odejście Włocha, ale też będzie opłacało 30-50% jego pensji. Do porozumienia obu stron jednak jest wciąż daleka droga.

Federico Bernardeschi łącznie rozegrał 36 spotkań w barwach kanadyjskiego zespołu. W tym czasie udało mu się zdobyć 11 bramek, a także zanotować pięć asyst. Portal “Transfermarkt” wycenia 29-latka na 8 milionów euro.

Sprawdź także: Atalanta może stracić defensora na rzecz Marsylii

Komentarze