Milan rozważa transfer młodego skrzydłowego. Fani oburzeni

Sandro Tonali i Tommaso Pobega
Sandro Tonali i Tommaso Pobega Pressfocus

Nincolo Schira przekazał, że AC Milan jest mocno zainteresowany sprowadzeniem młodego skrzydłowego Universidad de Chile – Dario Osorio. Informacje te nie spodobały się sympatykom Rossonerich, którzy po serii fatalnych meczów domagają się transferów doświadczonych zawodników.

  • Nicolo Schira przekazał, że Milan rozważa transfer Dario Osorio z Universidad de Chile
  • Doniesienia te wywołały irytację fanów Rossonerich
  • Kibice uważają, że drużynie potrzeba transferów doświadczonych graczy

Kibice Milanu poirytowani działaniami na rynku transferowym

Marzenia o obronie tytułu mistrza Włoch coraz mocniej oddalają się od Milanu. Rossoneri wyglądali w ostatnich meczach fatalnie, a kibice coraz głośniej wyrażają swoje niezadowolenie z powodu bierności klubu na rynku transferowym. Klub zimą zasilił jedynie Devis Vazquez.

Irytację fanów Milanu spotęgowała informacja przekazana przez Nicolo Schirę na temat nowych ruchów transferowych Milanu. Włoski dziennikarz przekazał, że Rossoneri rozważają pozyskanie młodego skrzydłowego Universidad de Chile – Dario Osorio. Zawodnik jest na ten moment całkowicie anonimowy w Europie, dlatego wśród kibiców pojawiło się wiele negatywnych komentarzy.

Fani domagają się transferów zawodników, którzy byliby w stanie z miejsca podnieść nieco poziom gry Milanu. Wątpią, że 19-letni skrzydłowy byłby w stanie podołać takiemu zadaniu. Ich zdaniem, Stefano Pioli potrzebuje obecnie piłkarzy dużo bardziej doświadczonych. 

Komentarze