Juventus bada możliwość sprowadzenia defensora

Fabiano Parisi
Fabiano Parisi PressFocus

Alfredo Pedulla w niedzielnym artykule na swojej stronie poinformował, że Juventus interesuje się lewym defensorem. Mowa o Fabiano Parisim z Empoli, który w drugim sezonie z rzędu udowodnił, że w przyszłości może stanowić o sile włoskiej reprezentacji. “Bianconeri” mają też konkurencję o 22-latka w postaci Lazio.

  • Juventus jest zainteresowany sprowadzeniem lewego defensora
  • Mowa o Fabiano Parisim z Empoli
  • 22-latek ma za sobą kolejny bardzo udany sezon

Fabiano Parisi trafi pod skrzydła Massimiliano Allegriego?

Z niedzielnych informacji przekazanych przez Alfredo Pedullę wynika, że Juventus jest zainteresowany sprowadzeniem Fabiano Parisiego z Empoli. Władze “Bianconerich” złożyli już zapytaniem władzom toskańskiego klubu o 22-letniego lewego defensora, który również znajduje się na celowniku Lazio.

Włoski dziennikarz donosi również, że Turyn prawdopodobnie latem opuści jeden z zawodników występujący na lewej flance – Filip Kostić lub Samuel Iling-Junior. Wydaje się jednak, że to młody Anglik zmieni barwy klubowe, a jego następcą zostanie wcześniej wspominany młodzieżowy reprezentant Italii.

Fabiano Parisi ma za sobą drugi z rzędu znakomity sezon. Śmiało można stwierdzić, że w minionej kampanii był jednym z najlepszych zawodników występujących na swojej pozycji. Na ten moment portal “Transfermarkt” wycenia wychowanka akademii Benevento na 10 milionów euro.

Sprawdź także: Federico Chiesa: to był dla mnie bardzo trudny rok

Komentarze