Kosztowny transfer Fiorentiny na ostatniej prostej

Fabiano Parisi
Fabiano Parisi IMAGO / Gribaudi/ImagePhoto

Fabiano Parisi pojawił się już we Florencji, gdzie przejdzie testy medyczne przed transferem do Fiorentiny. Jak donosi “Football Italia”, koszt przeprowadzki z Empoli włoskiego defensora wyniesie nawet 10 milionów euro. 22-latek będzie rywalizował o podstawowy skład “Violi” z kapitanem Cristiano Biraghim.

  • Fabiano Parisi zostanie zawodnikiem Fiorentiny
  • Zawodnik przybył już do Florencji, gdzie przejdzie testy medyczne
  • Koszt jego transferu z Empoli wyniesie aż 10 milionów euro

Fabiano Parisi trafi pod skrzydła Vincenzo Italiano

Portal “Football Italia” informuje, że Fabiano Parisi lada moment zostanie nowym zawodnikiem Fiorentiny. Włoski defensor pojawił się już we Florencji, gdzie przejdzie niezbędne testy medyczne oraz złoży podpis na kontrakcie. Koszt transferu 22-latka z Empoli wyniesie łącznie aż 10 milionów euro.

Wielu internautów było zdziwionych ruchem Fabiano Parisiego. Potencjał Włocha jest na tyle ogromny, że spokojnie mógł trafić do czołowego klubu Serie A, gdzie odgrywałby pierwsze skrzypce. Tymczasem 22-latek trafi do Fiorentiny, gdzie będzie rywalizował o podstawową jedenastkę z kapitanem drużyny prowadzonej przez Vincenzo Italiano – Cristiano Biraghim.

Fabiano Parisi w minionej kampanii ligowej rozegrał 33 spotkania w koszulce Empoli. W tym czasie udało mu się dwukrotnie wpisać na listę strzelców, a także zanotować tyle samo asyst.

Sprawdź także: Piłkarz Juventusu znalazł się na celowniku Milanu

Komentarze