Fabian Ruiz żegna się z Napoli i dołączy do giganta Ligue 1

Fabian Ruiz
Fabian Ruiz fot. PressFocus

SSC Napoli w trakcie trwającego okna transferowego żegna się z Fabianem Ruizem. Corriere dello Sport podaje, że zawodnik zwiąże swoją przyszłość z PSG. Suma transakcji z udziałem pomocnika ma wynieść 25-30 milionów euro.

  • Wygląda na to, że kończy się przygoda Fabiana Ruiza z Serie A
  • Corriere dello Sport twierdzi, że Hiszpan zasili szeregi PSG
  • Suma transakcji ma wynieść mniej więcej 25 milionów euro

PSG wzmocni się w środku pola kosztem Napoli

SSC Napoli od dłuższego czasu nie mogło być pewne zatrzymania zawodnika w klubie. W mediach pojawiały się wieści, że piłkarzem zainteresowany jest Man Utd. Ostatecznie wyścig po zawodnika wygrało jednak PSG.

Dziennikarz Gianluca Di Marzio podaje, że suma transakcji z udziałem zawodnika ma wynieść nie mniej niż 25 milionów euro. Zwolennikiem transferu z udziałem Fabiana Ruiza jest przede wszystkim Luis Campos, pełniący w klubie z Paryża funkcję doradcy sportowego.

Zobacz także:

Luis Campos od kilku tygodni prowadził rozmowy z pełnomocnikami piłkarza, aby dowiedzieć się, które kluby są zainteresowane pozyskaniem piłkarza na zasadzie wolnego transferu latem przyszłego roku. Ostatecznie PSG doszło do porozumienia z Rabianem Ruizem w sprawie warunków indywidualnych.

Reprezentant Hiszpanii trafił do Napoli w 2018 roku z Realu Betis. Jak na razie rozegrał w ekipie ze Stadio Diego Armando Maradona łącznie 166 meczów, notując w nich 22 trafienia.

Czytaj więcej: Napoli z oficjalną ofertą za Raspadoriego

Komentarze