Fabian Ruiz ponownie odmówił Napoli

Fabian Ruiz
Fabian Ruiz PressFocus

Rozstanie Fabiana Ruiza z włoskim Napoli jest coraz bardziej realne. Jak informuje La Gazzetta dello Sport, hiszpański pomocnik odrzucił kolejną ofertę klubu w sprawie przedłużenia obecnego kontraktu. Wiele wskazuje na to, że może to być ostatni sezon 24-latka w klubie z Neapolu.

Obecna umowa Fabiana Ruiza z Napoli obowiązuje co prawda do czerwca 2023 roku, ale klub ze Estadio Armando Maradona już teraz chciał się związać z piłkarzem na dłużej. Trwające od dłuższego czasu rozmowy nie przyniosły jednak porozumienia, co może sugerować, że piłkarz jest zdecydowany na odejście z klubu po zakończeniu obecnego sezonu.

Fabian Ruiz w ostatnich dniach odrzucił kolejną propozycję kontraktową ze strony Napoli. W efekcie włoski klub może być zmuszony do jego sprzedaży latem przyszłego roku, jeżeli chce uzyskać za niego dobrą cenę.  Były piłkarz Realu Betis nie może narzekać na brak zainteresowania. Wśród kandydatów do jego sprowadzenia w ostatnich miesiącach wymieniani byli obaj hiszpańscy giganci – Real Madryt i FC Barcelona.

24-letni zawodnik barwy Napoli reprezentuje od lipca 2018 roku, kiedy przeniósł się do Włoch za 30 milionów euro. Od tamtej pory pomocnik wystąpił we włoskim zespole 104 razy, zdobywając 12 bramek i dokładając do tego dziesięć asyst.

Komentarze