Everton kontynuuje rozmowy z Juve ws. Keana

Moise Kean
Moise Kean fot. Grzegorz Wajda

Środki masowego przekazu we Włoszech sugerują, że Juventus FC nie sprzeda Moise Keana do Evertonu, jeśli Everton nie spełni warunków klauzuli transferowej. Mistrz Włoch oczekuje za swojego piłkarza 35 milionów euro. Negocjacje między obiema stronami wciąż trwają.

Czytaj dalej…

19-letni napastnik był jedną z rewelacji ostatniej kampanii, zdobywając dwie bramki w trzech spotkaniach reprezentacji Włoch. W szeregach turyńskiej drużyny piłkarz rozegrał 17 meczów, notując w nich siedem trafień.

W związku z tym, że maleją szanse na transfer Gonzalo Higuaina do AS Romy, a Mario Mandzukic najpewniej również zmieni klub, to wielce prawdopodobne wydaje się, że z Juventusu odejdzie Kean.

Już ponad tydzień media we Włoszech wieszczą, że Juventus jest gotowy sprzedać młodego piłkarza, ale pod warunkiem, że spełnione zostaną warunki klauzuli odstępnego, związane z tym, że Juve chce mieć możliwość odkupienia zawodnika.

Odnotujmy, że wcześniej zainteresowanie młodym reprezentantem Włoch wyrażały takie kluby jak: Arsenal FC, Borussia Dortmund, ACF Fiorentina, AFC Ajax, FC Barcelona i Wolverhampton.

Komentarze