Zaniolo nie zostanie dopuszczony do kadry Romy na mecze LE?

Liga Europejska
Liga Europejska Liga Europejska

Nicolo Zaniolo najpewniej nawet, jeśli dojdzie do pełni zdrowia po poważnej kontuzji, to AS Roma nie będzie mogła dać mu zagrać w meczach Ligi Europy. Przypomnijmy, że włoski pomocnik w styczniu z powodu swojego urazu został wykluczony z kadry Wilków na spotkania w europejskich pucharach.

Czytaj dalej…

Zaniolo według ostatnich doniesień ma być gotowy do treningów na pełnym obciążeniu pod koniec sierpnia. Tym samym na dzisiaj mało realne jest, aby zawodnik mógł pomóc rzymianom w rywalizacji na arenie międzynarodowej.

UEFA przeciwna zmianom w kadrach zespołów?
Il Tiempo donosi na swoich łamach, że kilka klubów europejskich kontaktowało się już z przedstawicielami Europejskiej Unii Piłkarskiej, aby otrzymać informację, jak będzie wyglądał proces rejestracji zawodników. Spekulowało się, że UEFA dopuści możliwość zmiany zawodników umieszczonych na liście pod koniec stycznia.

Stołeczny dziennik sugeruje jednak, że Europejska Unia Piłkarska jest przeciwna takiemu rozwiązaniu. W związku z tym może okazać się, że trener Paulo Fonseca będzie musiał radzić sobie bez takich zawodników jak: Włoch Zaniolo, Davide Zappacosta, czy Juan Jesus.

Komentarze