Emre Can na radarze Barcy i Bayernu

Serie A
Serie A

La Gazzetta dello Sport sugeruje na swoich łamach, że cały czas bardzo możliwe jest, że szeregi Juventusu Fc opuści Emre Can. Zawodnik znajduje się na celowniku Bayernu Monachium i FC Barcelony.

Czytaj dalej…

25-latek jest jednym z tych zawodników, który może najbardziej odczuć na swoich barkach przypływ nowej krwi w szeregach Juve, na co wpływ miały transferu Aarona Ramseya, czy Adriena Rabiota. Tym samym niemiecki piłkarz tureckiego pochodzenia, pozostając w Juve, ryzykowałby tym, że nie znalazłby się w kadrze mistrzów Włoch na Ligę Mistrzów.

W związku z powyższym turyńczycy są gotowi rozstać się z Emre Canem, oczekując za swojego piłkarza 30-35 milionów euro. W grze o zawodnika brać mają udział mistrzowie Hiszpanii i mistrzowie Niemiec. Szczególnie klub z Bawarii może potrzebować kogoś takiego, jak były zawodnik Liverpoolu FC, chcąc znaleźć następcę dla Javi Martineza.

Odnotujmy, że Emre Can co prawda nie zagrał w boju ligowym Juve przeciwko Parmie Calcio. Zawodnik otrzymał jednak powołanie do reprezentacji Niemiec na wrześniowe mecze.

Komentarze