Fatalny start sezonu Empoli. Dojdzie do zmiany trenera?

Paolo Zanetti
Paolo Zanetti IMAGO / ABACAPRESS

Empoli po czterech kolejkach ma na koncie zero zdobytych punktów. Co gorsze, nie udało im się jeszcze strzelić gola. Dziennikarze “calciomercato.com” donoszą, że władze toskańskiego klubu mogą lada moment zwolnić Paolo Zanettiego po kompromitującym meczu przeciwko Romie.

  • Empoli zanotowało fatalny start nowego sezonu
  • W ostatnim meczu toskański zespół przegrał z Romą aż 0:7
  • Władze klubu lada moment mogą zwolnić Paolo Zanettiego

Paolo Zanetti na wylocie z Empoli

Empoli zanotował prawdopodobnie najgorszy start sezonu Serie A od kilku lat. Toskańczycy po czterech kolejkach mają na koncie zgromadzonych zero punktów, zero zdobytych bramek, a na dodatek w ostatnim spotkaniu ligowym przegrali na Stadio Olimpico z Romą aż 0:7.

Dziennikarze “Calciomercato.com” donoszą, że po tak kompromitującym meczu władze klubów mogą zwolnić Paolo Zanettiego. Włoskie media utwierdziło to w przekonaniu, że w poniedziałkowy poranek został odwołany trening drużyny, co ma potwierdzać, że lada moment 40-letni trener pożegna się ze Stadio Carlo Castellani.

Wcześniej wspomniany portal donosi, że Empoli ma już na oku następcę Paolo Zanettiego. Tym trenerem jest Davide Nicola. 50-latek pozostaje na bezrobociu od momentu, kiedy zastąpił go Paulo Sousa w Salernitanie.

Sprawdź także: Lukaku z debiutanckim golem. “Potrzebowaliśmy go bardziej od Interu”

Komentarze