Wychowanek Juventusu wzmocnił Inter. Wypożyczenie potwierdzone

Emil Audero
Emil Audero IMAGO / Gruppo LiveMedia

Emil Audero od przyszłego sezonu będzie bronił barw Interu Mediolan. Urodzony w Indonezji golkiper dołączył do “Nerazzurrich” z Sampdorii w ramach rocznego wypożyczenia z opcją wykupu, która wynosi 6,5 miliona euro.

  • Emil Audero został zawodnikiem Interu Mediolan
  • 26-latek dołączył do “Nerazzurrich” w ramach wypożyczenia z Sampdorii
  • Umowa między klubami przewiduje opcję wykupu, która wynosi 6,5 miliona euro

Oficjalnie: Emil Audero zasilił szeregi Interu Mediolan

Inter Mediolan za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz oficjalnej strony klubowej ogłosił transfer. Nowym zawodnikiem drużyny prowadzonej przez Simone Inzaghiego został Emil Audero. Urodzony w Indonezji bramkarz będzie rywalizował o miejsce w składzie z Yannem Sommerem.

Emil Audero dołączył do Interu z Sampdorii w ramach rocznego wypożyczenia. Według informacji przekazanych przez Nicolo Schirę, mediolański klub będzie mógł skorzystać z opcji wykupu 26-latka. Koszt takiej transakcji będzie wówczas wynosił 6,5 miliona euro.

Wychowanek Juventusu występował w Sampdorii przez ostatnie pięć sezonów. W 2019 roku klub z Genui zapłacił za jego transfer ze “Starej Damy” aż 20 milionów euro. Audero w koszulce “Blucerchiatich” rozegrał łącznie 169 spotkań, w których zanotował 38 czystych kont.

Sprawdź także: Wychowanek Interu wzmocnił ofensywę Hellasu Verona

Komentarze