El Shaarawy znów kontuzjowany

Stephan El Shaarawy
Stephan El Shaarawy PressFocus

Stephan El Shaarawy znów kontuzjowany. Zawodnik AS Romy doznał kontuzji łydki. Pierwsze diagnozy mówią o minimum dwutygodniowej przerwie.

• El Shaarawy nie zagra przez co najmniej dwa tygodnie z powodu kontuzji łydki
  • To nie pierwsze problemy mięśniowe byłego gracza Milanu w tym sezonie
  • Zawodnik Romy strzelił w tym sezonie sześć goli

El Shaarawy nie zagra przez dwa tygodnie

El Shaarawy był awizowany do rozpoczęcia niedzielnego meczu Romy z Sassuolo od pierwszej minuty, tymczasem zabrakło go nawet na ławce rezerwowych. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Zdaniem Sky Sport zawodnik poczuł ukłucie w łydce. Sztab medyczny wobec takiej sytuacji postanowił nie ryzykować i zachować szczególną ostrożność. Dalsze badania nie wykazały poważnego urazu mięśniowego, jednak pewne jest, ze zawodnik będzie pauzował co najmniej dwa tygodnie.

Były gracz Milanu i Monako wystąpił w tym sezonie w 25 spotkaniach. Ma na swoim koncie sześć goli i jedną asystę.

El Shaarawy również w pierwszej fazie sezonu narzekał na problemy mięśniowe, przez które był wyłączony z gry przez kilka tygodni.