El Shaarawy: Spełniliśmy życzenia trenera

Stephan El Shaarawy
Stephan El Shaarawy fot. Stefan Constantin / Sport Pictures

Jedno z trafień dla AS Romy w poniedziałkowym boju Serie A przeciwko Empoli FC zaliczył Stepohan El Shaarawy. Reprezentant Włoch po zakończeniu spotkania przyznał, że jego drużyna pozostawiła na boisku serce i wolę walki, chcąc za wszelką cenę sięgnąć po pełną pulę.

Czytaj dalej…

– To była walka. Rozgrywaliśmy bardzo trudne spotkanie na swoim stadionie, więc tym bardziej wywalczenie trzech “oczek” w takim boju miało dla nas duże znaczenie. Daliśmy z siebie wszystko, pozostawiając na murawie serce i wolę walki. Spełniliśmy zatem życzenia naszego trenera – mówił El Shaarawy przed kamerą Sky Sport Italia.

– Wszyscy jesteśmy zadowoleni z końcowego wyniku meczu. Zagraliśmy co prawda w systemie gry, którego nie stosowaliśmy przez ostatnie dwa lata. Dostosowaliśmy się jednak do wyboru naszego trenera i okazało się, że kilka rzeczy wyglądała naprawdę dobrze, chociaż będziemy musieli na pewno pracować nad posiadaniem piłki – zaznaczył zawodnik.

Giallorossi traca aktualnie trzy punkty do czwartego w tabeli ligi włoskiej Interu Mediolan. Roma w kolejnej serii gier włoskiej ekstraklasy zmierzy się na wyjeździe ze SPAL Ferrara.

Komentarze