Besiktas spróbuje kupić skrzydłowego Romy

Stephan El-Shaarawy
Stephan El-Shaarawy PressFocus

Besiktas spróbuje w ostatnich dniach okienka transferowego sprowadzić Stephana El-Shaarawy’ego. Były reprezentant Włoch ma umowę z AS Romą do końca bieżącego sezonu, ale może skusić się na przeprowadzkę do Turcji.

  • W związku z ostatnim trzęsieniem ziemi FIFA przedłużyła zimowe okienko transferowe w Turcji
  • Besiktas liczy na sprowadzenie w ostatniej chwili Stephana El-Shaarawy’ego
  • Włochowi pozostało pół roku kontraktu w AS Roma

Faraon przeniesie się do Turcji? Besiktas zaczął rozmowy

Okienko transferowe w Turcji powinno zamknąć się 8 lutego. W związku z ogromnym trzęsieniem ziemi, FIFA zadecydowała jednak, że kluby z tego kraju dostaną dodatkowe dziesięć dni na kupno i sprzedaż zawodników. W ostatnim czasie skorzystał z tego Galatasaray, sprowadzając do siebie Nicolo Zaniolo. Z kolei Besiktasowi udało się kupić Omara Colleya. Może się okazać, że nie był to ostatni transfer Czarnych Orłów z Serie A. Włoskie media donoszą bowiem, że turecki zespół postara się przekonać do przenosin Stephana El-Shaarawy’ego. Popularnemu Faraonowi pozostało pół roku kontraktu z AS Romą. Skrzydłowy pierwotnie zamierzał w spokoju dokończyć sezon z Giallorossimi, ale nowa, dłuższa umowa może skusić go do przeprowadzki do Stambułu.

Besiktasowi nie pozostało wiele czasu. Zimowe okienko transferowe zamknie się już w sobotę, czyli 18 lutego.

Stephan El-Shaarawy rozegrał już w tym sezonie 22 spotkania dla rzymskiej drużyny, licząc wszystkie rozgrywki. Zanotował w nich trzy bramki i asystę.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze