El. ME: Malta – Włochy: typy, kursy zapowiedź (26.03.2023)

Roberto Mancini
Roberto Mancini PressFocus

Malta – Włochy: typy, kursy, zapowiedź meczu drugiej kolejki eliminacji do przyszłorocznych Mistrzostw Europy. Włosi rozpoczęli od domowej porażki z Anglikami i teraz będą chcieli jak najszybciej się zrehabilitować. Czy skazywani na pożarcie gospodarze są w stanie sprawić niespodziankę? Zapraszamy do zapowiedzi, w której znajdziesz m.in. nasz typ na to spotkanie, czy informację o przewidywanych składach.

Malta – Włochy, typy i przewidywania

Wydaje nam się, że w tym niedzielnym spotkaniu padną minimum trzy gole. Maltańczycy w pierwszej kolejce eliminacji do Mistrzostw Europy 2024 przegrali na wyjeździe z Macedonią Północną 1:2. Włosi w takim samym stosunku okazali się słabsi od Anglików. Co ciekawe, Maltańczycy w kilku poprzednich meczach domowych tylko jeden raz nie zdobyli ani jednego gola. Przeważnie zaś tracili po dwie bramki. Włosi muszą zaś wygrać i spodziewamy się, że będą chcieli wysoko pokonać tych rywali.

Superbet
1,47
Bramki powyżej 2,5 – TAK

Malta – Włochy, ostatnie wyniki

Maltańczycy przegrali w czwartek (w pierwszej kolejce eliminacji do Euro 2024) na wyjeździe z Macedonią Północną 1:2. Wcześniej (w listopadzie) okazali się słabsi u siebie od Irlandii (0:1 w spotkaniu towarzyskim). Włosi na inaugurację tych eliminacji przegrali w roli gospodarza z Anglikami 1:2. W listopadzie rozegrali zaś dwa mecze towarzyskie (3:1 z Albanią i 0:2 z Austrią).

Malta – Włochy, historia

Ostatni mecz obu tych drużyn narodowych został rozegrany 3 września 2015 roku. To spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem Włochów 1:0 (w eliminacjach do Euro 2016). Ogólnie w XXI wieku te kadry grały ze sobą cztery razy. Zawsze wygrywała Squadra Azzurra (6:0 w bramkach).

Malta – Włochy, kursy bukmacherskie

Bukmacherzy za faworyta tego spotkania uważają oczywiście mistrzów Europy.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 30. maja 2023 12:00.

Malta – Włochy, przewidywane składy

Malta: Bonello; Attard, S. Borg, Apap; J. Mbong, Kristensen, Guillaumier, Yankam, Camenzuli; Teuma; Satariano

Włochy: Donnarumma; Di Lorenzo, Scalvini, Romagnoli, Spinazzola; Cristante, Verratti, Tonali; Politano, Retegui, Gnonto

Malta – Włochy, transmisja meczu

Mecz Malta – Włochy odbędzie się na Ta’Qali National Stadium. Początek o godzinie 20:45.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze