El. LE: Łatwe zwycięstwo Torino

Liga Europejska
Liga Europejska Liga Europejska

Zespół Torino nie zawiódł swoich kibiców i pewnie 3:0 pokonał węgierski VSC Debrecen w pierwszym spotkaniu drugiej rundy eliminacyjnej Ligi Europy. Rewanżowe spotkanie wydaje się być formalnością.

Torino objęło prowadzenie w 20. minucie. Wówczas pewnym uderzeniem rzut karny wykorzystał Andrea Belotti. W kolejnych minutach gospodarze spokojnie kontrolowali wydarzenia na boisku.

Trzy minuty przed przerwą padła druga bramka dla włoskiego zespołu. Bramkarz gości uderzeniem z bardzo ostrego kąta zaskoczył Cristian Ansaldi.

W drugiej połowie kibice obejrzeli tylko jednego gola. W doliczonym czasie gry wynik meczu na 3:0 uderzeniem głową ustalił Simone Zaza.

Torino FC – VSC Debrecen 3:0 (2:0)

1:0 Belotti (k.) 20′
2:0 Ansaldi 42′
3:0 Zaza 90′

Torino: Sirigu – Izzo, N’Koulou, Bremer – De Silvestri, Baselli, Meite, Ansaldi – Falque (75′ Lukic), Belotti, Berenguer (80′ Zaza)

Debreczyn: Nagy – Kinyik (74′ Kusnyir), Szatmari, Pavkovics, Ferenczi – Szecsi, Tozser, Haris, Varga (86′ Pinter) – Trujic, Zsori (46′ Garba)