Eintracht – Napoli: Bonus 200 zł za gola Napoli

Oferta promocyjna na mecz Eintracht – Napoli
Oferta promocyjna na mecz Eintracht – Napoli

Przewaga w Serie A nad resztą stawki jest już na tyle pewna, że kibice Napoli skupiają się już w pełni na europejskich pucharach, gdzie Błękitni również radzą sobie znakomicie. Podopieczni Luciano Spalettiego w ⅛ finału Ligi Mistrzów zmierzą się z Eintrachtem Frankfurt, a bukmacher Betfan na okazję tego spotkania przygotował dla nas atrakcyjną promocję. Dzięki niej możemy postawić atrakcyjny freebet.

  • W środę Napoli zmierzy się na wyjeździe z Eintrachtem w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów
  • Na okazję tego atrakcyjnie zapowiadającego się meczu promocję przygotował bukmacher Betfan
  • Dzięki niej możemy postawić na bramkę Napoli z bardzo korzystnym kursem

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Bonus 200 zł za gola Napoli

Cóż to jest za sezon w wykonaniu Napoli. Podopieczni Luciano Spalettiego seryjnie wygrywają kolejne spotkania i pewnie zmierzają po scudetto. Tytuł mistrzowski zdaje się już być na wyciągnięcie ręki. W tabeli przewaga nad wiceliderem wynosi już 15 punktów, co daje ogromny margines błędu Błękitnym. Włoskie media zgodnie twierdzą, że walka o tytuł została już rozstrzygnięta.

W ⅛ finału Ligi Mistrzów Napoli trafił się relatywnie łatwy rywal. Eintracht spośród pozostałych zespołów, które wywalczyły awans do fazy pucharowej, zdaje się mieć najsłabszą kadrę i nikłe doświadczenie w europejskich pucharach. Sztab szkoleniowy zdaje sobie jednak sprawę, że rywala nie wolno lekceważyć. W ubiegłym sezonie wygrał on Ligę Europy, po drodze pokonując w dwumeczu m.in. FC Barcelonę.

Pierwsze spotkanie w ramach ⅛ finału Ligi Mistrzów Napoli rozegra na wyjeździe. Kibice spodziewają się wyjątkowo wymagającego starcia. Kibice Eintrachtu znani są niemal w całej Europie z żywego dopingu i tłumnego stawiania się na stadionie. Bukmacherzy większe szanse na zwycięstwo przyznają Błękitnym, jednak kursy bukmacherskie są stosunkowo wysokie na oba zespoły.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Zarejestruj konto w Betfan z kodem promocyjnym GOAL
  2. Dokonaj pierwszego depozytu o wartości dokładnie 40 zł
  3. Postaw swój pierwszy kupon SOLO lub AKO za 40 zł, na którym znajdzie się typ na gola Napoli z linku na stronie bukmachera
  4. Jeżeli Napoli trafi do siatki, niezależnie od losów Twojego kuponu otrzymasz 200 zł w formie freebetu
  5. Bukmacher wystartował również z ofertą promocyjną “TYDZIEŃ WIRTUALNYCH WYZWAŃ“. Szczegóły promocji znajdziecie na stronie Betfan

Szczegółowy regulamin promocji, a także informacje na temat oferty “Tydzień Wirtualnych wyzwań” znajdziecie na stronie internetowej bukmachera Betfan.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze