Dzeko: Czasem przestajemy grać swoją piłkę

Serie A
Serie A

AS Roma pokonała Chievo Werona w piątkowym starciu w ramach włoskiej ekstraklasy. Ekipa ze stolicy Włoch zwyciężyła z drużyną z Miasta Miłości 3:0. Tymczasem po zakończeniu spotkania kilka zdań na jego temat wyraził Edin Dzeko.

Czytaj dalej…

– Trudno jest nam wygrać spokojnie mecz. Mimo że w pierwszej połowie objęliśmy dwubarmkowe prowadzenie, to z pewnością nie przyszło nam to łatwością. Nie wiem tez, dlaczego po zdobyciu bramek nagle przestaliśmy grać – rozmyślał reprezentant Bośni i Hercegowiny w rozmowie ze Sky Sport Italia cytowanej przez Football Italia.

– Po naszym fatalnym występie w Pucharze Włoch pokazaliśmy przeciwko AC Milanowi, że możemy być solidnym i zjednoczonym zespołem. Dziś wieczorem strzeliliśmy trzy gole, ale nigdy nie jest łatwo wygrać w Serie A, zwłaszcza poza domem – dodał Edin Dzeko.

– Rozgrywki ligowe są trudne, każda z drużyn ma swój cel, my jednak nie możemy myśleć o innych, a musimy skupić się na sobie. Tylko takie nastawienie może dać nam sukces – kontynuował napastnik Wilków.

– Podobnie jak nasi kibice, my również nie jesteśmy zadowoleni ze wszystkich swoich meczów. Nasi fani to jednak nasz dwunasty zawodnik, którego potrzebujemy. Wierzę, że cały czas będziemy mogli liczyć na wsparcie naszych kibiców – skwitował 32-latek.

Komentarze