Dyrektor potwierdza zainteresowanie gwiazdą Udinese

Gerard Deulofeu
Gerard Deulofeu PressFocus

Pierpaolo Marino oficjalnie potwierdził zainteresowanie “topowych ekip” usługami jednej z gwiazd klubu ze Stadio Friuli. Dyrektor sportowy Udinese jednocześnie zaznaczył, że Zebry niekoniecznie są chętne do osłabiania kadry w zimie.

  • Gerard Deulofeu znalazł się na celowniku Aston Villi i Romy
  • Udinese nie jest chętne do sprzedaży Hiszpana
  • Ewentualne rozstanie z ofensywnym graczem ma “zależeć od wielu czynników”

Deulofeu odejdzie już w zimie?

Gerard Deulofeu w tym okienku transferowym jest łączony przede wszystkim z dwoma zespołami, Aston Villą i Romą. Jednak czy Hiszpan zmieni klubowe barwy już w styczniu? Pierpaolo Marino zdradził, że zainteresowanie “topowych ekip” faktycznie istnieje: – To prawda, że topowe kluby są zainteresowane, ale ich działanie jeszcze nie jest wystarczająco zaawansowane – powiedział dyrektor sportowy Udinese rozmowie ze stacją Sky. – Nie chcemy sprzedawać żadnego zawodnika w zimie, ale to może się zmienić. Będzie to zależało od wielu czynników – dodał Marino.

Co wpłynie na zmianę decyzji Zebrette? Z pewnością wysokość ewentualnej oferty za Deulofeu i sprowadzenie zastępcy Hiszpana. Udinese aktualnie plasuje się na 7. lokacie i walczy o europejskie puchary. Drużyna dowodzona przez Andreę Sottila bez wątpienia nie zamierza osłabiać kadry przed drugą częścią sezonu.

Komentarze