Dyrektor Udinese potwierdza ofertę za napastnika

Beto
Beto PressFocus

Pierpaolo Marino, dyrektor techniczny Udinese, wypowiedział się na temat wydarzeń z minionego okienka transferowego. Marino oficjalnie potwierdził konkretne zainteresowanie jedną z gwiazd klubu, Beto.

  • Beto w styczniu mógł odejść z Udinese
  • Zainteresowanie usługami napastnika wyraził Everton
  • Klub z Premier League złożył oficjalną ofertę za 25-latka

Beto w lecie odejdzie z Udinese?

Na początku lutego portal Tutto Mercato Web poinformował, że Udinese otrzymało ofertę opiewającą na 25 milionów euro za Beto, ale zdecydowało się ją odrzucić i Portugalczyk nie zmieni klubowych barw do końca trwającego sezonu. Propozycja pochodziła od przedstawicieli Evertonu, który w ostatnich godzinach okienka transferowego zawzięcie szukał wzmocnień kadry przed walką o utrzymanie w Premier League.

Teraz sam Pierpaolo Marino, dyrektor techniczny klubu z Udine, potwierdził, że rodzina Pozzo, a więc właściciele Zebrette, “w końcówce stycznia nie przyjęli dużej oferty za 25-latka”. Jednak to oczywiście nie oznacza, że kolejnych rozgrywkach snajper pozostanie na Stadio Friuli. Włodarze Udinese liczą na to, że w lecie nie zabraknie potencjalny chętnych i będą oni w stanie wyłożyć więcej niż 25 mln.

Beto w koszulce w biało-czarne pasy zaliczył 24 mecze, strzelił siedem goli i zanotował dwie asysty. Jeżeli po zakończeniu sezonu zmieni pracodawcę, uczyni to zaledwie po roku od przybycia do Włoch. W czerwcu 2022 roku za siedem milionów euro został pozyskany z Portimonense.

Komentarze