Dyrektor sportowy Milanu: Będzie trudno o transfery

Frederic Massara (Empoli FC - AC Milan)
Frederic Massara (Empoli FC - AC Milan) PressFocus

Dyrektor sportowy AC Milan, Ricky Massara, przyznał, że klubowi będzie „trudno” sprowadzić nowych graczy w tym okienku. Pytanie o potencjalne transfery padło w kontekście pogłosek łączących Nicolo Zaniolo z przenosinami na San Siro.

  • Nicolo Zaniolo może trafić na San Siro, ale jeszcze nic nie zostało potwierdzone
  • Ricky Massara twierdzi, że o transfery nie będzie łatwo
  • Dyrektor sportowy AC Milan zdradził, że klub jest zadowolony z obecnego stanu kadrowego

Milan będzie aktywny na rynku?

Gdzie trafi Nicolo Zaniolo? Jednym z klubów zainteresowanych jego usługami ma być Milan. Jednak na razie trudno przewidzieć przyszłość napastnika Romy, także w kontekście możliwego transferu do Mediolanu. – Skupiamy się na sezonie” – powiedział Ricky Massara w rozmowie z DAZN, zapytany o Zaniolo. – Rynek jest nadal otwarty, nawet jeśli już powszechnie mówiliśmy, że nie mamy szczególnych potrzeb i nadal myślimy w ten sposób – dodał dyrektor sportowy Rossonerich. Niedługo się przekonamy, czy uda nam się dokonać jakichś ruchów przed końcem stycznia, ale myślę, że będzie to bardzo trudne – twierdzi Włoch.

– Jesteśmy absolutnie przekonani, że mamy mocną kadrę, mocną drużynę i doskonałego trenera, i jesteśmy w stanie rywalizować na najwyższym poziomie, aż do samego finiszu rozgrywek. Jesteśmy spokojni co do wartości tego zespołu. Odzyskujemy wielu zawodników, którzy wracają po kontuzjach i czeka nas dobry finał sezonu – zakończył Massara.

Komentarze