Dyrektor Interu potwierdził dwa transfery do klubu

Henrich Mychitarian
Henrich Mychitarian Pressfocus

Inter jest bardzo aktywny na rynku transferowym. Kibice tego klubu powinni być spokojni o wzmocnienia. Gotowe transfery do drużyny potwierdził Giuseppe Marotta.

  • Inter zdecydowanie nie próżnuje na rynku transferowym
  • W klubie dzieje się bardzo dużo
  • Głos zabrał Giuseppe Marotta, który zdradził kibicom nazwiska dwóch nowych nabytków

W oczekiwaniu na prezentację

Inter w sezonie 2022/2023 zamierza odzyskać mistrzostwo Włoch. Klub chce zmaksymalizować szanse na takie osiągnięcie, więc Simone Inzaghi będzie miał silniejszą kadrę, niż aktualnie. Włoch może liczyć na nowego pomocnika oraz bramkarza. Do Mediolanu przeniosą się Henrich Mychitarian i Andre Onana.

Mkhitaryan będzie oficjalnie zaprezentowany w ciągu najbliższych kilku dni. Onana też już jest. Chcemy także wzmocnić naszych młodych zawodników z Primavery. Mamy duże talenty, musimy brać ich pod uwagę i dać im czas. Wiemy o tym, że musimy zbudować świetny zespół – powiedział Giuseppe Marotta. Przyznał, że chce zatrzymać kluczowego gracza Interu.

Mamy biznesplan i postępujemy zgodnie z nim. W naszym interesie jest utrzymanie silnego i konkurencyjnego zespołu. Wierzymy, że Lautaro jest niezbędnym elementem, by móc kontynuować nasze cele – stwierdził dyrektor mediolańskiego klubu. Jednocześnie jest on świadomy tego, że może nie być w stanie zatrzymać odejścia Milana Skriniara w przypadku świetnej oferty.

Moim zdaniem trudniej jest zastąpić napastnika niż obrońcę. Obrona będzie prawdopodobnie sektorem, w którym będziemy zmuszeni działać. Stawiamy hipotezę alternatywną na wypadek, gdyby ktoś odszedł. Bremer jest zawodnikiem, który pasowałby do wielu topowych drużyn. Na tym piłkarzu skupiamy uwagę – rzekł Giuseppe Marotta

Czytaj także: Dwaj nowi piłkarze na dobrej drodze do Serie A

Komentarze