Dybala udał się do Barcelony na konsultację medyczną

Paulo Dybala
Paulo Dybala fot. Grzegorz Wajda

Paulo Dybala, według najnowszych doniesień włoskich mediów udał się do Barcelony. Celem wizyty Argentyńczyka w stolicy Katalonii jest specjalistyczną konsultacją chirurgiczna z Ramonem Cugatem.

Dybala z kłopotami zdrowotnymi

Paulo Dybala, jest wyłączony z gry już od sześć tygodniu z powodu kontuzji kolana. Chociaż argentyński napastnik przechodził rehabilitację, to nie widać po niej żadnych postępów. Stąd zawodnik szuka innych rozwiązań. Tymczasem zaniepokojony sytuacją jest trener mistrzów Serie A Andrea Pirlo.

Serwis Goal.com podaje, że Dybala udał się dzisiaj do Barcelony z jednym z przedstawicieli sztabu medycznego Juventusu. Zawodnik wciąż ma problemy z więzadłem pobocznym w kolanie. Tym samym nieznany jest termin powrotu piłkarza do normalnej dyspozycji.

27-latek broni barw Starej Damy od 2015 roku. Dybala trafił do Juve z Palermo za 40 milionów euro. Jak dotąd w koszulce Bianconerich piłkarz wystąpił łącznie w 244 spotkaniach, w których strzelił 98 goli, a ponadto zaliczył 40 asyst.

Zmiana klubu mało realna

Reprezentant Argentyny wygrał z Juventusem już pięć razy mistrzostwo Serie A. Ponadto na koncie Dybali są trzy Puchary Włoch. Tymczasem po sezonie 2019/2020 zawodnik został najwartościowszym zawodnikiem ligi włoskiej.

Obecna umowa Dybali z Juve obowiązuje do końca czerwca 2022 roku. Rynkowa wartość piłkarza wynosi 70 milionów euro. W przeszłości zawodnik był łączony z przeprowadzką do Manchesteru United, czy Barcelony przez media. Na dzisiaj jednak zmiana klubu przez zawodnika wydaje się mało prawdopodobna.

Komentarze