Dybala rozczarowany działaniami Juventusu

Paulo Dybala
Paulo Dybala fot. Grzegorz Wajda

Paulo Dybala, według doniesień włoskich mediów jest mocno rozczarowany faktem, że Juventus FC chce się z nim rozstać, aby pozyskać Romelu Lukaku z Manchesteru United. Taki stan rzeczy sprawia, że Argentyńczyk przekonuje się powoli do tematu przeprowadzki do Premier League.

Czytaj dalej…

Dybala nie ukrywał tego, że chciał zostać w szeregach Starej Damy, chcąc walczyć o miejsce w składzie drużyny Maurizio Sarriego. Gdy jednak światło dzienne ujrzała wiadomość, że sternicy Juve biorą pod uwagę wymianę piłkarzy, a jednym z jej elementów miałby być właśnie były napastnik US Palermo, to 25-latek zdecydował się wysłać swojego menedżera do Anglii.

Dybala jest podobno tak mocno rozczarowany tym, że Juventus nie chce kontynuować z nim współpracy, że zmianie ulegną plany zawodnika. Argentyńczyk najpewniej nie wróci z wakacji do Turynu. Pierwotnie piłkarz po dłuższych wakacjach ze względu na udział w Copa America miał wrócić we wtorek do stolicy Piemontu.

Reprezentant Argentyny chciał wrócić wcześniej do Turynu, aby porozmawiać z Maurizio Sarrim na temat planów gry przed nowym sezonem. Niemniej fakt, że klub poważnie bierze pod uwagę transakcję z udziałem Dybali, miał sprawić, że ten jednak nie pojawi się w klubie wcześniej, niż zakładano.

W związku z powyższym bardzo realny scenariusz zakłada, że Dybala po sfinalizowaniu transakcji uda się od razu do klubu z Old Trafford, aby zacząć treningi ze swoimi nowymi kolegami z drużyny.

Warto też odnotować, że działacze Interu Mediolan nie planują zwiększać swojej oferty w sprawie Belga Lukaku. Aktualnie na celowniku Nerazzurrch znajduje się Edinon Cavani z Paris Saint-Germain.

Komentarze