Dybala porozumiał się z Juventusem

Paolo Dybala
Paolo Dybala PressFocus

Paulo Dybala jest coraz bliżej podpisania nowego kontraktu z Juventusem. Według włoskich mediów obie strony doszły już do porozumienia w sprawie jego warunków i wkrótce powinno dojść do złożenia podpisów.

  • Paulo Dybala doszedł do porozumienia z Juventusem w sprawie warunków nowego kontraktu
  • Nowa umowa, która obowiązywać ma do 2025 roku, ma zostać podpisana jeszcze w październiku

Brakuje tylko podpisów

W ostatnim czasie w Turynie przebywał Jorge Antun, a celem jego wizyty były między innymi negocjacje warunków nowego kontraktu Argentyńczyka. Jak informuje La Gazzetta dello Sport obie strony doszły do porozumienia.

Według włoskiego dziennika nowa umowa ma obowiązywać do czerwca 2025 roku, a do jej podpisania może dojść przed powrotem piłkarza na boisko, który planowany jest na 17 października.

Bianconeri ze względu na ograniczony budżet nie mogli zaoferować piłkarzowi więcej niż osiem milionów euro podstawowej pensji i dodatkowo dwa miliony euro w bonusach. La Gazzetta dello Sport informuje jednak, że jego podstawowa pensja może wzrosnąć do 9 milionów euro, jeżeli przez kolejne dwa lata spełni zapisane w umowie warunki.

Dybala jest zawodnikiem Juventusu od lipca 2015 roku, kiedy przeniósł się do Turynu na zasadzie definitywnego transferu z Palermo. Od tamtej pory rozegrał dla Starej Damy 260 spotkań, zdobywając 103 bramki.

Zobacz także: Prawie miliard euro straty największych. Liczby, które porażają

Komentarze

Comments 4 comments