Dybala o Lidze Mistrzów i powrocie Pogby

Paulo Dybala
Paulo Dybala fot. Grzegorz Wajda

Końcowy trium w Lidze Mistrzów to główny cel Juventusu – stwierdził Paulo Dybala w rozmowie dla programu telewizyjnego Telefoot. Argentyński napastnik opowiedział także, że w przyszłości liczy na wspólną grę z zawodnikiem Manchesteru United Paulem Pogbą, a także skomentował jak ważny dla niego jest Cristiano Ronaldo.

Czytaj dalej…

– Liga Mistrzów jest dla nas głównym celem i zrobimy wszystko, aby ją wygrać. Wiemy, że nasz kolejny rywal jest bardzo trudny i to obok Liverpoolu najgorsze co mogliśmy wylosować, ale wierzę, że damy radę przejść dalej. Chcemy dojść do finału – powiedział Dybala.

– Jeśli chodzi o mnie to zmieniłem ostatnio mój styl gry. Mam przyjemność występować u boku takich zawodników, od których cały czas mogę uczyć się nowych rzeczy.  To dla mnie bardzo ważne, że w Turynie mamy takich doświadczony zespół – kontynuował Argentyńczyk.

Napastnik Juventusu opowiedział również w dwóch zdaniach o nowym nabytku Juventusu, czyli Cristiano Ronaldo.

– Bardzo się cieszę, że mamy go w zespole. On daje z siebie wszystko zarówno podczas spotkań jak i na treningach. To przykład do naśladowania dla każdego. Jeśli miałbym go porównać do Lionela Messiego to powiedziałbym, że są na tym samym poziomie – skomentował napastnik Juventusu.

Pogba ponownie w Juve?

Zawodnik włoskiego klubu został zapytany także o plotki w sprawie ewentualnego powrotu Paula Pogby do Juventusu.

– Czy chciałbym ponownie zagrać z Pogbą? Tak, to oczywiste. Kiedy byliśmy w jednym zespole to rozumieliśmy się na boisku perfekcyjnie. Bez względu na to czy wróci kiedyś do Turynu czy nie, to życzę mu wszystkiego najlepszego, gdyż łączą nas piękne wspomnienia. Zawsze chciałbym rozumieć się na boisku z kimś tak dobrze jak z nim – zakończył Dybala.

Komentarze