Dybala kuszony przez kolejny włoski klub. Jest priorytetem trenera

Paulo Dybala
Paulo Dybala PressFocus

Paulo Dybala pożegnał się już z kibicami Juventusu. Argentyńczyk odejdzie latem jako wolny zawodnik. Ostatnio najgłośniej mówiło się o zainteresowaniu Interu Mediolan, ale do gry wkroczyła też Roma. Jose Mourinho chciałby uczynić La Joyę najważniejszym elementem ofensywy Giallorossich.

  • Paulo Dybala w czerwcu opuści Juventus jako wolny zawodnik
  • Argentyńczykiem interesuje się Inter, ale też Tottenham, Arsenal i Atletico
  • Do gry wkroczyła też Roma. Jose Mourinho chciałby, by La Joya stał się gwiazdą jego projektu

Dybala pozostanie we Włoszech? Marzy o nim AS Roma

Paulo Dybala podczas ostatniego meczu pożegnał się już z fanami Juventusu. Na twarzy La Joyi widać było wielkie emocje. We łzach podziękował za siedem lat wspólnej przygody.

Latem Argentyńczyk opuści Turyn jako wolny zawodnik. Nie wiemy jeszcze, do jakiego klubu przejdzie, ale nie może narzekać na brak zainteresowania. Najwięcej pisało się w ostatnim tygodniu o zakusach Interu Mediolan. Swoich szans spróbują też Tottenham, Arsenal oraz Atletico Madryt. Wygląda jednak na to, że do gry wszedł kolejny włoski zespół.

AS Roma spróbuje sprowadzić do siebie, byłą już, gwiazdę Juventusu. Wielką rolę w negocjacjach ma odgrywać sam Jose Mourinho. Portugalczyk marzy o tym, by zrobić z 28-latka główną oś swojej ofensywy. By doszło do finalizacji umowy, Giallorossi musieliby przygotować się na wielki wydatek. Pensja oczekiwana przez Dybalę będzie bowiem spora. Prawdopodobnie Rzym opuści jednak Nicolo Zaniolo, jeden z najlepiej opłacanych zawodników w drużynie.

Corriere dello Sport zauważyło też, że w sprawie transferu “działa” też Francesco Totti. Były wielki napastnik Giallorossich polubił w czwartek kilka zdjęć opublikowanych przez Argentyńczyka na portalu Instagram.

Dybala rozegrał w tym sezonie 38 spotkań. Zanotował w nich 15 bramek i sześć asyst.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze

Comments 2 comments

Nie chciałem Dybali (powody pisałem wcześniej), ale przy takiej pensji (6mln za sezon) to jestem jak najbardziej na tak !!
Jeśli jednak nie trafi do Interu, to może udałoby się Romie. Też fajnie.
Dobrze, żeby został w Serie A.
Pozdr.