Dybala: Myślimy już o dziesiątym Scudetto

Paulo Dybala
Paulo Dybala fot. Grzegorz Wajda

Napastnik Juventusu, Paulo Dybala, przyznaje, że drużyna myśli już o zdobyciu dziesiątego z rzędu mistrzowskiego tytułu. Kilkanaście dni temu Stara Dama zapewniła sobie dziewiąty kolejny tytuł.

Czytaj dalej…

– Utrzymanie koncentracji i ambicji może być trudne. Ale każde zwycięstwo jest wyjątkowe. Uważam, że to najważniejsze. Ja lubię wygrywać, moi koledzy z drużyny również, także klub. I to właśnie pragnienie czyni nas zwycięzcami – powiedział Dybala.

– Ale oczywiście pomaga nam to, że mamy najmocniejszych zawodników na świecie na każdej pozycji. Jesteśmy z siebie dumni, zdobycie dziewięciu tytułów z rzędu jest niesamowite i już myślimy o dziesiątym – kontynuował Argentyńczyk.

Juventus skupiony na Lidze Mistrzów

W sobotę zawodników Juventusu czeka ostatnie ligowe spotkanie, w którym drużyna zmierzy się z Romą. Piłkarze turyńskiego zespołu są już jednak myślami przy czekającej ich rywalizacji w Lidze Mistrzów. 7 sierpnia Juventus rozegra u siebie rewanżowe spotkanie 1/8 finału z Olympique Lyon. Podopieczni Maurizio Sarriego będą starali się odwrócić losy rywalizacji, po tym jak przegrali 0:1 w pierwszym meczu w Lyonie.

– Teraz musimy skupić swoją uwagę na Lidze Mistrzów. Pierwszy mecz z Lyonem odbył się pięć miesięcy temu i od tego czasu wydarzyło się wiele rzeczy. Wiemy jednak, na co nas stać – powiedział Dybala.

– Dziwnie będzie grać w Lidze Mistrzów bez kibiców, a także tylko jedno spotkanie w każdej rundzie. Najpierw musimy jednak wygrać w Turynie. Tylko to się liczy – dodał napastnik.

Komentarze