Dybala gotowy na sfinalizowanie tematu nowej umowy

Paulo Dybala
Paulo Dybala fot. PressFocus

Paulo Dybala możliwe, że wkrótce sfinalizuje temat przedłużenia kontraktu z Juventusem. Argentyńczyk ma podpisać umowę, która będzie obowiązywać do końca czerwca 2026 roku. Włoski media donoszą, że spodziewana jest w najbliższym czasie wizyta agenta zawodnika Jorge Antun.

Czytaj dalej…

  • Paulo Dybala ma umowę z Juventusem tylko do końca czerwca 2022 roku
  • Fabrizio Romano ze Sky Sport Italia ujawnił, że temat nowego kontraktu Argentyńczyka ma zostać dopięty w tym miesiącu
  • Nowa umowa zawodnika ma obowiązywać do 2026 roku

Dybala ma związać się z Juve do 2026 roku

Paulo Dybala, ma kontrakt ważny z klubem z Turynu tylko do końca czerwca 2022 roku. Tymczasem dziennikarz Sky Sport Italia Fabrizio Romano ujawnił, że w tym miesiącu agent zawodnika pojawi się we Włoszech, aby dokończyć temat nowej umowy.

Argentyńczyk osiągnął już porozumienie z klubem z Turynu. Nowy kontrakt piłkarza ma obowiązywać przez kolejne cztery lata. Dzięki nowemu porozumieniu zawodnik będzie mógł liczyć również na wzrost swoich zarobków.

Dybala trafił do Juventusu z Palermo w 2015 roku. Suma transakcji wyniosła wówczas 40 milionów euro. Latem minionego roku zawodnik był natomiast blisko dołączenia do Manchesteru United, czy Tottenhamu.

W tej kampanii Dybala wystąpił łącznie w 11 spotkaniach, notując w nich sześć trafień i cztery asysty. W koszulce teamu z Turynu argentyński napastnik jak dotąd wystąpił łącznie w 265 spotkaniach, notując w nich 106 trafień i 46 asyst. 27-latek wygrał z Juve między innymi pięć razy mistrzostwo Serie A i cztery razy Coppa Italia.

Czytaj więcej: Roma i Juventus stoczą bój o piłkarza z Bundesligi

Komentarze