Monza sięgnie po zawodnika Atalanty? Rozważają taką opcję

Duvan Zapata
Duvan Zapata IMAGO / Marco Canoniero

Monza wyraziła zainteresowanie napastnikiem Atalanty Bergamo. Chodzi o Duvana Zapatę, który znajduje się na wylocie z drużyny prowadzonej przez Gian Piero Gasperiniego. Władze ze Stadio Brianteo poważnie zastanawiają się nad sprowadzeniem Kolumbijczyka.

  • Duvan Zapata znajduje się na wylocie z Atalanty
  • Kolumbijczyk jednak może zostać na boiskach Serie A
  • Monza poważnie interesuje się tym zawodnikiem

Duvan Zapata w kręgu zainteresowań Monzy

Jak wynika z informacji przekazanych przez “Fantacalcio”, Monza poważnie interesuje się sprowadzeniem Duvana Zapaty. Na ten moment jednak władze ze Stadio Brianteo wstrzymują się z rozmowami, bowiem badają rynek w celu pozyskania napastnika. Jednak Kolumbijczyk na ten moment jest celem numer jeden “Grigiorossich”.

Duvan Zapata latem prawdopodobnie zmieni barwy klubowe. Kolumbijski napastnik ma za sobą bardzo słaby sezon i Gian Piero Gasperini przestał z nim wiązać nadzieje. 32-latek nie daje już wiele zespołowi, a mocno obciąża budżet klubowy swoją wysoką pensję.

34-krotny reprezentant Kolumbii broni barw Atalanty Bergamo od 2018 roku. Koszt jego transferu z Sampdorii wyniósł łącznie 26 milionów euro. Duvan Zapata w barwach “La Dei” rozegrał łącznie 189 spotkań, w których zdobył 81 bramek oraz zanotował 43 asysty.

Sprawdź także: Francuski klub chce przechwycić skrzydłowego Atalanty

Komentarze