Roma interesuje się piłkarzem Atalanty. Trwają rozmowy

Duvan Zapata
Duvan Zapata IMAGO / Independent Photo Agency

Roma jest poważnie zainteresowana Duvanem Zapatą z Atalanty Bergamo. Obie strony już prowadzą w tej sprawie rozmowy. “Giallorossi” chcieliby pozyskać kolumbijskiego napastnika na zasadzie rocznego wypożyczenia z opcją wykupu – informuje Gianluca Di Marzio.

  • Duvan Zapata znalazł się w kręgu zainteresowań Romy
  • Stołeczny klub prowadzi już rozmowy z Atalantą Bergamo
  • “Giallorossi” chcieliby wypożyczyć kolumbijskiego napastnika

AS Roma planuje pozyskać Duvana Zapatę

Z informacji przekazanych przez Gianlukę Di Marzio wynika, że AS Roma planuje pozyskać Duvana Zapatę. “Giallorossi” już rozpoczęli rozmowy z Atalantą Bergamo w sprawie Kolumbijczyka. Stołeczny klub chciałby pozyskać napastnika w ramach rocznego z opcją wykupu.

Plan Romy ma związek z ceną transferu Duvana Zapaty. Jeśli kolumbijski snajper miałby na stałe dołączyć teraz do “Giallorossich”, to kwota sprowadzenia byłaby zdecydowanie wyższa, ponieważ zawodnik ma obowiązujący kontrakt z Atalantą jeszcze przez dwa lata.

Duvan Zapata nie znajduje się w planach Gian Piero Gasperiniego na nadchodzący sezon. Atalanta Bergamo poszukuje klubu dla 32-latka, stąd wielce prawdopodobne, że przystaną na warunki proponowane przez Romę. Choć będą próbowali wynegocjować od razu sprzedaż Kolumbijczyka.

Sprawdź także: Juventus wciąż nie może liczyć na Pogbę. Powrót do gry się opóźnia

Komentarze