Dusan Vlahović bez przyszłości w Turynie? Klub przygotowuje się do sprzedaży

Dusan Vlahović
Dusan Vlahović fot. PressFocus

Juventus przygotowuje się do rozstania z Dusanem Vlahoviciem, które ma nastąpić już tego lata. W klubie potrzebne są pieniądze, a sprzedaż napastnika je zagwarantuje.

  • Dusan Vlahović trafi latem do nowego klubu
  • Juventus jest przygotowany na sprzedaż swojego napastnika
  • Stara Dama oczekuje za niego ponad 100 milionów euro

Juventus bliski spieniężenia Vlahovicia

Juventus nie jest zadowolony z dyspozycji strzeleckiej Dusana Vlahovicia. Serbski napastnik przybył do Turynu w styczniu 2022 roku za kwotę aż 80 milionów euro i z miejsca miał stać się nowym liderem ofensywy. Po obiecującym początku znalazł się na krawędzi i w chwili obecnej nie daje tyle, ile od niego oczekiwano.

Istotną kwestią są również problemy finansowe Starej Damy, a także fakt, że w przyszłym sezonie najprawdopodobniej zabraknie jej w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Klub przygotowuje się więc do sprzedaży Vlahovicia, tak aby zarobić pieniądze na dalsze funkcjonowanie.

Serb może więc rozpocząć poszukiwania nowego pracodawcy. Z pewnością nie będzie narzekał na brak zainteresowania, bowiem do niedawna był jeszcze na radarach czołowych klubów Premier League. Juventus ma nadzieję, że otrzyma za swojego napastnika minimum 100 milionów euro.

Zobacz również: Latem wielki klub zarzuci sieci na Osimhena. “Wystarczy kwota między 120 a 130 mln euro”

Komentarze