Dumfries przed czasem weryfikacji

Denzel Dumfries
Denzel Dumfries fot. PressFocus

Denzel Dumfries może już w styczniu zmienić pracodawcę. Najnowsze doniesienia mediów sugerują, że reprezentant Holandii nie do końca przekonał sterników Interu Mediolan. Taki stan rzeczy może świadczyć o tym, że wkrótce zawodnik może szukać nowego klubu.

  • Denzel Dumfries nie może być pewny swojej przyszłości w Interze Mediolan
  • La Gazzetta dello Sport sugeruje, że Holender ma przed sobą czas weryfikacji
  • Jeśli 25-latek nie przekona do siebie w ostatnich meczach w 2021 roku, możliwe, że pożegna się z włoską ekipą w styczniu

Dumfries na wylocie z Interu?

Denzel Dumfries dołączył do mistrzów Serie A w trakcie ostatniej letniej sesji transferowej. Ekipa ze Stadio Giuseppe Meazza pozyskała Holendra, mając nadzieję, że ten zastąpi w klubie z Mediolanu Achrafa Hakimiego.

La Gazzetta dello Sport podała natomiast, że Dumfries musi wykonać kolejny krok w swojej karierze. Dziennikarze popularnego włoskiego dziennika podają, że w najbliższych tygodniach zawodnik musi udowodnić swoją przydatność.

Przedstawiciele Nerazzurrich mają zamiar chronić swoją inwestycję. Inter pozyskał Dumfriesa, wykładając na transakcję z udziałem zawodnika 12,5 miliona euro. Niemniej już władze Interu rozglądają się, kim mogliby zastąpić Holendra. Wysoko stoją akcje Nahitana Nandeza z Cagliari Calcio. Urugwajczyk wydaje się gotowy na zmianę barw klubowych.

Ekipa z Mediolanu ma do rozegrania jeszcze przed przerwą zimową jeszcze sześć meczów, w tym starcie wyjazdowe z Realem Madryt. Bój ten będzie decydował o tym, kto wygra rywalizację w grupie. Najbliższe tygodnia zapowiadają się zatem bardzo ciekawie dla Dumfriesa.

Holender w tej kampanii rozegrał 15 meczów w Serie A. Dumfries zagrał jednak tylko w trzech spotkaniach w wyjściowym składzie.

Czytaj więcej: Tercet z Sassuolo na celowniku Interu

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze