Torino włączyło się do walki o transfer reprezentanta Polski

Bartłomiej Drągowski
Bartłomiej Drągowski Pressfocus

Bartłomiej Drągowski zdecydowany jest na odejście tego lata z Fiorentiny. Wcześniej Polakiem interesował się Southampton, ale temat upadł z uwagi na problemy biurokratyczne. Gianluca Di Marzio poinformował w sobotę, że do walki o pozyskanie golkipera planuje włączyć się Torino.

  • Bartlomiej Drągowski latem chciałby odejść z Fiorentiny
  • Polak utracił miejsce w wyjściowym składzie i zaufanie sztabu szkoleniowego
  • Zainteresowane sprowadzeniem 24-latka jest Torino

W Torino może przybyć o kolejnego Polaka

W sezonie 2021/22 Bartłomiej Drągowski utracił miejsce w podstawowej jedenastce Fiorentiny. Polak dostał kilka szans, głównie w spotkaniach pucharowych, lecz niestety mocno zawodził. Wpłynęło to na duży spadek jego akcji w drużynie, a co za tym idzie, ograniczenie czasu na boisku. 24-latek marzy o wyjeździe z reprezentacją Polski na Mistrzostwa Świata w Katarze, dlatego jest zdeterminowany do odejścia do klubu, który zagwarantuje mu regularną grę. 

Takim może okazać się Torino. Według Gianlucy di Marzio, Byki rozważają transfer golkipera, który w drużynie mógłby dołączyć do innego reprezentanta Polski – Karola Linetty’ego. Klub nie mógłby zagwarantować Polakowi od tak miejsca numer 1. O nie musiałby powalczyć z Etritem Berishą. 

Oprócz Torino Drągowskim interesuje się także hiszpański Espanyol. W drużynie Papużek Polak zastąpiłby Diego Lopeza, który zdecydował się na odejście latem.

Zobacz też: Bremer blisko dołączenia do giganta Serie A

Komentarze

Na temat “Torino włączyło się do walki o transfer reprezentanta Polski

W Torino Drągowski byłby niewątpliwie numerem 1, jednak mam niedosyt co do tego transferu. Espanyol nie jest oczywiście lepszym zespołem, ale zmiana ligi i polak w LaLiga brzmi wg mimo wszystko lepiej niż przejście do Toro.
Casus Drągowskiego pokazuje, jak jeden słabszy sezon może podważyć lata ciężkiej pracy. Rok temu mówiło się o BvB, a teraz o Torino…