Douglas Costa z napomnieniem od władz Juve?

Douglas Costa
Douglas Costa fot. Grzegorz Wajda

Leczący aktualnie kontuzję uda Douglas Costa w trakcie minionego weekendu miał wypadek samochodowy, udając się na przyjęcie urodzinowe Neymara. Według medialnych doniesień zawodnik Juventusu FC miał zostawić swój samochód na autostradzie A4 między Turynem a Triestem, ale tego samego wieczoru był widziany na imprezie zorganizowanej przez zawodnika PSG.

Czytaj dalej…

Co prawda piłkarze Juventus po swoim ostatnim meczu otrzymali dwa dni wolnego od trenera Massimiliano Allegriego. Niemniej dziennikarze La Gazzetta dello Sport sugerują, że zachowanie Douglasa Costy  nie przypadło do gustu sternikom Bianconerich, którzy są zdania, że zawodnik powinien zachowywać się z większą odpowiedzialnością za swoje czyny.

Jeśli wierzyć informacjom włoskich środków masowego przekazu, to 28-latek nie został ukarany żadną grzywną, a został tylko upomniany przez władze mistrzów Włoch, aby w przyszłości do tego typu incydentów nie dochodziło.

31-krotny reprezentant Brazylii w trakcie trwającej kampanii wystąpił łącznie w 24 meczach, w których strzelił jednego gola, notując też dwie asysty.

Komentarze