Luciano Spalletti wybrał nowego kapitana reprezentacji Włoch

Ciro Immobile
Ciro Immobile Imago/Lisa Guglielmi

Luciano Spalletti szykuje się już do debiutu w roli selekcjonera reprezentacji Włoch. W sobotę Italia zmierzy się w eliminacjach do Mistrzostw Europy z Macedonią Północną. Włoskie media donoszą, że w nowej roli wystąpi również Ciro Immobile. Doświadczony napastnik ma zostać nowym kapitanem kadry. 

  • Reprezentacja Włoch w sobotę zagra w eliminacjach do Mistrzostw Europy z Macedonią Północy
  • Według włoskich mediów nowym kapitanem ma zostać Ciro Immobile
  • Wicekapitanem zostanie Gianluigi Donnarumma

Ciro Immobile nowym kapitanem reprezentacji Włoch

Nowe porządki zachodzą w kadrze Włoch. Luciano Spalletti w sobotę zadebiutuje w roli selekcjonera w meczu z Macedonią Północną. Media spodziewają się, że Italia zagra w nieco odmienionym składzie. W nowej roli wystąpić ma również Ciro Immobile.

Doświadczony napastnik według dziennikarzy La Repubblica i Corierre dello Sport ma zostać nowym kapitanem reprezentacji Włoch. Mimo niedawnych rozterek odnośnie do zakończenia kariery reprezentacyjnej Immobile został przekonany do pozostania w kadrze. Drugim kapitanem ma zostać Gianluigi Donnarumma. 

Jeśli Spalletti zdecyduje się w meczu eliminacji do Mistrzostw Europy z Macedonią Północną wystawić w wyjściowym składzie Giacomo Raspadoriego, jako kapitan wystąpi Donnarumma.

Czytaj również: Spalletti może postawić na sprawdzone ustawienie

Komentarze